Darmowy e-book dla frankowiczów - Blog

Kredyty frankowe

Traktuję swoich klientów jak najlepszych przyjaciół.

W skrócie:

Od kilku lat zajmuję się sprawami kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty obcej (zwł. kredytów „frankowych”), reprezentując kredytobiorców w sporach sądowych i postępowaniach ugodowych. Dotychczas mogę pochwalić się na tym polu samymi sukcesami. Jeśli chcesz uwolnić się od nieograniczonego kwotowo kredytu tego rodzaju – chętnie pomogę!

Szerzej:

Czy wiesz, że aż 95% spraw frankowych wygrali kredytobiorcy? To prawie gwarancja wygranej, a tendencja ta stale rośnie! Pozostałe 5% to głównie efekt błędów nieodpowiednio dobranego pełnomocnika. Dlatego należy wybrać rozważnie.

Jestem radcą prawnym zajmującym się przede wszystkim sprawami tzw. kredytów frankowych i kredytów odnoszonych do innych walut obcych. Mam w tym spore doświadczenie (prowadziłam już ponad 200 spraw, z każdym bankiem, który udzielał takich kredytów). Nie przegrałam dotychczas żadnej sprawy. Na podstawie mojej strategii procesowej zapadają pozytywne dla kredytobiorców wyroki.

Poczuj wolność od toksycznego zobowiązania, a za odzyskane pieniądze spełnij swoje marzenie.

Korzyści ze współpracy właśnie ze mną:

  • dotychczas 100% skuteczności w uwalnianiu od kredytu frankowego
  • wyróżniająca się jakość usług
  • doskonała komunikacja, informowanie o każdym zdarzeniu w sprawie, udzielenie odpowiedzi na każde pytanie czy wątpliwość klienta
  • gwarancja 100% zaangażowania w sprawę
  • przypisany, stały mecenas zajmujący się sprawą
  • kancelaria specjalizująca się przede wszystkim w kredytach frankowych (nie traktująca to wyłącznie jako jedną z opcji), w pełni oddana temu zagadnieniu, skupiona na rozwoju w tym temacie
  • prawdziwie indywidualne podejście (nie fabryka spraw frankowych, dla której jesteś tylko numerem faktury)
  • nie naciągam klientów na dodatkowe koszty
  • maksymalnie zabezpieczam interes klienta w sporze z bankiem
  • obsługuję klientów z całej Polski

Dla kogo jest moja pomoc w uwolnieniu od kredytu: dla ceniących jakość, rzetelność, skuteczność, doświadczenie, zaangażowanie w sprawę, dobrą komunikację, dawanie dodatkowej wartości klientowi.

Nie jest zaś dla tych, którym nie zależy na jakości usług i nie dbają o wynik sprawy.

Otrzymywane po wygranej z bankiem korzyści i niewielkie ryzyko przekonują nawet najbardziej zdecydowanych. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego pełnomocnika w sporze z bankiem. Właściwie nikogo nie stać na błąd w tym zakresie, skoro ma się prawie gwarancję wygranej.

W sprawach frankowych jestem uważana za eksperta. Przez kilka lat pracowałam w sądzie pomagając sędziom w orzekaniu. Kilka kolejnych lat jako radca prawny zajmowałam się i zajmuję przede wszystkim sprawami kredytów frankowych. Obok bycia doktorem nauk prawnych zrobiłam także studia LL.M. z zakresu argumentacji prawniczej na Uniwersytecie w Alicante i Uniwersytecie w Palermo. Od lat szkolę m.in. sędziów i asystentów sędziów. Posiadam więc szerokie i wszechstronne: spojrzenie (perspektywę), wiedzę, umiejętności i doświadczenie, doskonale rozumiejąc wszystkie podmioty występujące w postępowaniu sądowym. Dzięki temu unikalnemu przygotowaniu jeszcze zręczniej i skuteczniej poruszam się w postępowaniu sądowym.

Jestem pewna, że już wiesz, iż jako ekspertowi od kredytów frankowych zdecydowanie możesz mi zaufać.

Wyobraź sobie, że już nie musisz uwzględniać raty kredytu w swoich miesięcznych wydatkach. Na to wydasz te pieniądze?

Umów się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację – analizę twojej sytuacji prawnej i finansowej względem banku.

Szerzej na ten temat zobacz na stronie internetowej mojej kancelarii.

Skontaktuj się ze mną poprzez media społecznościowe